Kapcsolat

DM-KER Kft.

Küldjön üzenetet, a lehető leghamarabb válaszolunk.


 
  • 2310 Szigetszentmiklós, Csepeli út 22.
  • +36 1 257 6261
  • +36 1 256 5545
  • info@dmker.hu
  • hétfőtől – péntekig: 8.00 – 16.30

 

dm-ker-telephely


Gépértékesítés


Bambach László
építőipar,
Baranya és Tolna megye
+36 30 197 2394
bambach@dmker.hu

Békési Szabolcs
agrár és építőipar,
Észak-Nyugat-Magyarország
+36 30 492 3461
bekesi@dmker.hu

Mellár Péter
agrár és építőipar,
Budapest, Pest és Nógrád megye
+36 30 197 2384
mellar@dmker.hu

Oltványi Dániel
agrár és építőipar,
Dél-Magyarország
+36 30 225 1393
oltvanyi@dmker.hu

Radvánszki Roland
agrár,
Észak-Kelet-Magyarország
+36 30 282 6206
radvanszki@dmker.hu

Ratkai Gábor
agrár és építőipar,
Kelet-Magyarország
+36 30 489 7738
ratkai@dmker.hu

Romsits László
agrár,
központi értékesítés
+36 30 983 2003
romsits@dmker.hu

Szilágyi Mihály
agrár,
Dél-Nyugat-Magyarország
+36 30 399 5370
szilagyi@dmker.hu

Marosvölgyi Brigitta
asszisztens
+36 1 257 6261
marosvolgyi@dmker.hu

Zahorecz-Kis Erika
asszisztens
+36 1 257 6261
zahorecz@dmker.hu

Bérgépek


Szegedi Judit
bérgépüzletág-vezető
36 30 224 9414
szegedi@dmker.hu

Alkatrész-értékesítés


Kocsis Gábor
alkatrészüzletág-vezető, értékesítő
+36 30 234 1987
kocsis@dmker.hu

Kussa Róbert
Budapest, Pest és Nógrád megye
+36 30 225 1697
kussa@dmker.hu

Radvánszki Roland
Észak-Kelet-Magyarország
+36 30 282 6206
radvanszki@dmker.hu

Ratkai Gábor
Kelet-Magyarország
+36 30 489 7738
ratkai@dmker.hu

Romsits László
központi értékesítés
+36 30 983 2003
romsits@dmker.hu

Szilágyi Mihály
Dél-Nyugat-Magyarország
+36 30 399 5370
szilagyi@dmker.hu

Farkas Alexandra
asszisztens
+36 1 257 6261
farkasa@dmker.hu

Szerviz


SZERVIZIGÉNY-BEJELENTÉS
szerviz@dmker.hu

Csatlós Krisztián
szervizvezető
szerviz@dmker.hu

Halupka Norbert
szerviz-területvezető
+36 30 494 2086
szerviz@dmker.hu

Nagy Csaba Gyula
szerviz-területvezető
+36 30 849 4166
szerviz@dmker.hu

Csanádi Viktor
szervizmérnök
+36 30 417 2746
szerviz@dmker.hu

Erdélyi Tamás
szervizmérnök
+36 30 899 1342
szerviz@dmker.hu

Stomp Tamás
szervizmérnök
+36 30 377 6923
szerviz@dmker.hu

Beszerzés


Harmath Ákos
építőipari gépek és munkaeszközök beszerzése
+36 30 789 2360
harmath@dmker.hu

Titkárság


SZIGETSZENTMIKLÓS
KÖZPONT
+36 1 257 6261
info@dmker.hu

Tóth-Csanádi Zita
cégvezető
+36 1 257 6261
info@dmker.hu

Csökli Gábor
gazdasági igazgató
+36 1 257 6261
info@dmker.hu

Bátaszéki telephely


BÁTASZÉK
7140 Bátaszék, Gauser telep 1/6.
+36 74 675 489

Hol talál meg minket?

GPS koordináta:

N 47° 23′ 04.27″ E 19° 04′ 27.66″

Központi telephelyünk Szigetszentmiklóson az M0-s körgyűrű mellett található, amely biztosítja a gyors elérhetőségét bármely autópályának, annak érdekében, hogy ügyfeleink igényeit minél hatékonyabban tudjuk kiszolgálni.

Alkatrészraktárunk is itt található, mely elsősorban az általunk képviselt márkákat szolgálja ki, de tekintettel a magyar piacon megtalálható számtalan típusú gépre, képesek vagyunk más alkatrész igényeket is kiszolgálni.