Kapcsolat

DM-KER Kft.

Küldjön üzenetet, a lehető leghamarabb válaszolunk.


 
 
  • 2310 Szigetszentmiklós, Csepeli út 22.
  • +36 1 257 6261
  • +36 1 256 5545
  • info@dmker.hu
  • hétfőtől – péntekig: 8.00 – 16.30

 


Értékesítés


Laki Csaba
értékesítési igazgató
+36 30 937 8828
laki@dmker.hu

Mezőgazdasági gépek értékesítése


Bambach László
Tolna, Baranya, Somogy megye, illetve Fejér megye déli része (az M7-től délre)
+36 30 197 2394
bambach@dmker.hu

Békési Szabolcs
Vas, Zala, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom megye, illetve Fejér megye északi része (M7-től északra), Pest megye nyugati része
+36 30 492 3461
bekesi@dmker.hu

Oltványi Dániel
Bács-Kiskun, Csongrád megye, illetve Pest megye déli része (3. sz. főúttól délre)
+36 30 225 1393
oltvanyi@dmker.hu

Radvánszki Roland
Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar, Borsod megye
+36 30 282 6206
radvanszki@dmker.hu

Építőipari gépek értékesítése


Bambach László
Tolna, Somogy, Baranya megye, illetve Fejér megye déli része (M7-től délre)
+36 30 197 2394
bambach@dmker.hu

Békési Szabolcs
Vas, Zala, Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom megye, illetve Fejér megye északi része (M7-től északra), Pest megye nyugati része
+36 30 492 3461
bekesi@dmker.hu

Gémes Zoltán
Budapest, bányagépek és nagygépek (Dynapac) országosan
+36 30 492 3641
gemes@dmker.hu

Oltványi Dániel
Bács-Kiskun, Csongrád megye, illetve Pest megye déli része (3. sz. főúttól délre)
+36 30 225 1393
oltvanyi@dmker.hu

Ratkai Gábor
Jász-Nagykun-Szolnok, Hajdú-Bihar, Békés megye
+36 30 489 7738
ratkai@dmker.hu

Bérgépek


Bezeréti Zoltán
bérgépüzletág, key account manager
+36 30 224 9414
bezereti@dmker.hu
bergep@dmker.hu

Alkatrész-értékesítés


Kocsis Gábor
alkatrészüzletág-vezető, értékesítő
+36 30 234 1987
kocsis@dmker.hu

Kussa Róbert
Budapest, Pest és Nógrád megye
+36 30 225 1697
kussa@dmker.hu

Romsits László
központi értékesítés
+36 30 983 2003
romsits@dmker.hu

Szerviz


SZERVIZIGÉNY-BEJELENTÉS
+36 30 862 6290
+36 1 920 0967
szerviz@dmker.hu

Huszti Attila
szervizvezető
szerviz@dmker.hu

Beszerzés


Benkovics Ferenc
beszerzési vezető
+36 30 342 5140
benkovics@dmker.hu

Harmath Ákos
termékmenedzser
+36 30 789 2360
harmath@dmker.hu

Veréb Attila
termékmenedzser
+36 30 554 6371
vereb@dmker.hu

Raktár, logisztika


Percz Jenő
raktár- és logisztikai vezető
+36 30 937 8628
percz@dmker.hu

Farkas Alexandra
asszisztens
+36 1 257 6261
farkasa@dmker.hu

Pénzügy

Pénzüggyel kapcsolatos kérdéseivel forduljon bizalommal hozzánk e-mailben! finance@dmker.hu

HR

Aktuális álláslehetőségeinkkel, jelentkezéssel kapcsolatos kérdéseivel forduljon bizalommal hozzánk e-mailben! hr@dmker.hu

Titkárság


SZIGETSZENTMIKLÓS
KÖZPONT
+36 1 257 6261
info@dmker.hu

Bátaszéki telephely


BÁTASZÉK
7140 Bátaszék, Gauser telep 1/6.
+36 74 675 489

Hol talál meg minket?

GPS koordináta:

N 47° 23′ 04.27″ E 19° 04′ 27.66″

Központi telephelyünk Szigetszentmiklóson az M0-s körgyűrű mellett található, amely biztosítja a gyors elérhetőségét bármely autópályának, annak érdekében, hogy ügyfeleink igényeit minél hatékonyabban tudjuk kiszolgálni.

Alkatrészraktárunk is itt található, mely elsősorban az általunk képviselt márkákat szolgálja ki, de tekintettel a magyar piacon megtalálható számtalan típusú gépre, képesek vagyunk más alkatrész igényeket is kiszolgálni.