Kapcsolat

 

DM-KER Kft.

 

Cím: 2310 Szigetszentmiklós, Csepeli út 22.

Tel: +36 1 257 6261

Fax: +36 1 265 5545

E-mail: info@dmker.hu

Nyitvatartás: Hétfőtől - Péntekig  8 - 16.30

 

GPS koordináta:

N 47° 23' 04.27" E 19° 04' 27.66"

 
 
 

Gépértékesítés

 

 

 

 

 

 

 

Rozman Árpád

Kereskedelmi igazgató

+36-30-677-4934

rozman@dmker.hu

Mellár Péter - Agrár és Építőipar

Pest és Nógrád megye

+36-30-197-2384

mellar@dmker.hu

Radvánszki Roland - Agrár

Észak-Kelet-Magyarország

+36 30-282-6206

radvanszki@dmker.hu

Gergely István - Agrár és Építőipar

Kelet-Magyarország

+36-30-492-3641

gergely@dmker.hu

Ratkai Gábor - Agrár

Kelet-Magyarország

+36-30-489-7738

ratkai@dmker.hu

Szilágyi Mihály - Agrár és Építőipar

Dél-Magyarország

+36-30-399-5370

szilagyi@dmker.hu

Békési Szabolcs - Agrár és Építőipar

Nyugat-Magyarország

+36-30-492-3461

bekesi@dmker.hu

Romsits László - Agrár

Nyugat-Magyarország

+36-30-983-2003

romsits@dmker.hu

 

 

 

 

Gépkölcsönzés

 

 

 

Döme Mónika

Bérüzletág vezető

+36-30-224-9414

dome@dmker.hu

 

 

 

 

Alkatrészértékesítés

 

 

 

 

 

 

 

Kussa Róbert

Budapest, Pest és Nógrád megye

+36-30-225-1697

kussa@dmker.hu

Radvánszki Roland

Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar megye

+36 30-282-6206

radvanszki@dmker.hu

Ratkai Gábor

Békés, Jász-Nagykun-Szolnok, Heves megye

+36-30-489-7738

ratkai@dmker.hu

Szilágyi Mihály

Csongrád, Bács-Kiskun, Baranya, Tolna megye

+36-30-399-5370

szilagyi@dmker.hu

Romsits László 

Budapest, Pest megye, Nyugat-Magyarország +36-30-983-2003

romsits@dmker.hu

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Szerviz

 

 

 

Csatlós Krisztián

Szervizvezető

+36-30-553-3524

csatlos@dmker.hu

Hipszki József

Szerviz kapcsolattartó

+36-30-911-2418

hipszki@dmker.hu

Halupka Norbert

Szerviz kapcsolattartó

+36-30-494-2086

halupka@dmker.hu

 

 

 

 

Beszerzés

 

 

 

Gyenes Károly

Beszerzési vezető

+36-30-429-0077

gyeneskaroly@dmker.hu

 

   

 

 

 

 

 

Titkárság

 

 

 

Farkas Alexandra

Vevőszolgálati asszisztens +36-1-257-6261 farkasa@dmker.hu

 

 

 

 

 

Bátaszéki telephely

Cím: 7140 Bátaszék, Gauser telep 1/6.

Tel.: +36-74-675-489

 

 

 

Gál Erik

Kapcsolat

+36-30-417-2746

 

 

galerik@dmker.hu

Katalógusok

Regisztráljon, vagy jelentkezzen be, és töltse le legújabb gép és alkatrész katalógusainkat!

Tovább

Legfrissebb hírek

BÉRELJEN gépet nálunk!

2017. október 17. 15:20

Dolgozzanak Ön helyett a mi gépeink! Bérelhető gépek széles választékával állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.

Tovább

REINKE - piacvezető az öntözésben

2017. október 17. 15:19

Reinke - a világ első, elektromos hajtóművekkel mozgatott, visszafordulós körforgó öntözőrendszere.

Tovább

STORTI takarmánykeverők

2017. október 17. 15:18

Storti - 'kutya egy etetőkocsi' - de csakis jó értelemben...

Hosszabb élettartam, kisebb költség, kiváló minőség!

Tovább

FRISSÜLT webáruházunk

2017. október 17. 15:17

Böngésszen kedvére, és vásároljon kényelmesen folymatosan bővülő webáruházunkban.

Kellemes vásárlást!

Tovább