Karrier

DM-KER Kft.

Több nemzetközi építőipari és mezőgazdasági gépeket gyártó vállalat magyarországi disztribútora az alábbi pozíciókba új kollégákat keres.

Alkatrész értékesítő / ügyfélszolgálati ügyintéző

Feladatok:

  • A partnerek részéről beérkező igények kezelése, feldolgozása, rögzítése, ajánlatok készítése
  • Megrendelések, vásárlások adminisztrálása, a partnerek személyes kiszolgálása, pénztárkezelés
  • Termék, illetve megrendelés specifikus tanácsadás
  • Termék promóció
  • Reklamációs ügyintézés
  • Régión belüli készlet - és árinformációk összegyűjtése, elemzése, riportálása a vezető felé

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Erős mezőgazdasági gép és alkatrész ismeret
  • Alkatrész értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélszolgálaton szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás és teljesítményarányos jutalék
  • Szakmai képzések
  • Béren kívüli juttatás
  • Piacon ismert és elismert vállalati háttér

Munkavégzés helye: Baja-Szekszárd környezetében

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk fényképes önéletrajzát 2017.09.15-ig a soltesz@dmker.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével.

Szerviz technikus

Feladatok:

  • Helyszíni javítási, hibakeresési feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás partnerekkel, ügyfelekkel
  • Szervizfolyamatok dokumentálása, ügyintézés
  • Műszaki kérdések megválaszolása, problémák kezelése
  • Piaci és szakmai üzletfejlsztési információk gyűjtése és továbbítása a kollegák felé
  • Együttműködés szerződéses partnerekkel, más üzleti területekkel

Elvárások:

  • B-kategóriás vezetői engedély
  • Utazási hajlandóság
  • Problémamegoldó képesség
  • Precíz, önálló, eredményszemléletű munkavégzés
  • Kommunikációs képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki véna

  • Stabil háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk fényképes önéletrajzát 2017.09.20-ig a soltesz@dmker.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével.

Raktáros

Feladatok:

  • Alkatrészek összeszedése polcról, csomagolás, postázás
  • Beérkezett alkatrészek betárolása
  • Egyéb általános raktári feladatok elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Teljes munkaidős munkarend

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, juttassa el hozzánk fényképes önéletrajzát 2017.09.20-ig az info@dmker.hu e-mail címre a fizetési igény megjelölésével. További információkért hívja a +36 30 234 1987-es telefonszámot.

ÉPÍTŐGÉP-SZERELŐ KÉPZÉS!

Szakképesítés megnevezése: Építő- szállító- és munkagép-szerelő

Szakképesítés OKJ azonosító száma: 34 521 11

Szakképzést biztosító intézet: Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (OM 203031)

Kontakt: Balogh Andrej - Nevelési és Felnőttoktatási Igazgatóhelyettes

Címe: 1138 Budapest, Váci út 179-183.

Telefon: +36-1-340 1924

Web: www.bankidonat.net;

E-mail: andrej.balogh@gmail.com

Katalógusok

Regisztráljon, vagy jelentkezzen be, és töltse le legújabb gép és alkatrész katalógusainkat!

Tovább

Legfrissebb hírek

BÉRELJEN gépet nálunk!

2017. október 17. 15:20

Dolgozzanak Ön helyett a mi gépeink! Bérelhető gépek széles választékával állunk kedves ügyfeleink rendelkezésére.

Tovább

REINKE - piacvezető az öntözésben

2017. október 17. 15:19

Reinke - a világ első, elektromos hajtóművekkel mozgatott, visszafordulós körforgó öntözőrendszere.

Tovább

STORTI takarmánykeverők

2017. október 17. 15:18

Storti - 'kutya egy etetőkocsi' - de csakis jó értelemben...

Hosszabb élettartam, kisebb költség, kiváló minőség!

Tovább

FRISSÜLT webáruházunk

2017. október 17. 15:17

Böngésszen kedvére, és vásároljon kényelmesen folymatosan bővülő webáruházunkban.

Kellemes vásárlást!

Tovább